Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TALLRIKAR, 15 st, olika, porslin, Kina, oktagonala, dekor i underglasyrblått, delvis 1800-tal, diameter ca 22 cm
Nagg, lagningar och skador
164472
2012-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här