Akvarell Maurice Leloir

Akvarell Maurice Leloir
Akvarell Maurice Leloir
Akvarell Maurice Leloir
Akvarell Maurice Leloir

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LELOIR, Maurice (1853-1940): Interiör med figurer, signerad Maurice Leloir, akvarell, 13,5x18 cm

164483

2012-12-27