Vasilenko serigrafi

Vasilenko serigrafi
Vasilenko serigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad och numrerad Vasilenko, 115/240, serigrafi, 103x240 cm

164485

2012-12-28