Ola Billgren färgoffset

Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): (2) Vykort samt landskap, signerade och daterade Ola Billgren -81, 5/100 samt 38/100, färgoffset, 35x40 resp 34x42 cm

164494

2012-12-28