Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Spegling, signerad och daterad Peter Dahl -75, akvarell på papper, 42x33 cm

Hanteringsveck, fläck

164496

2012-12-28