C M Lundberg blandteknik

C M Lundberg blandteknik
C M Lundberg blandteknik
C M Lundberg blandteknik
C M Lundberg blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUNDBERG, C.M. (född 1972): Preparation, signerad och daterad CM Lundberg -05, bläck, blyerts och collage på papper, 64x45 cm

164517

2012-12-29