Lars Bo akvatint

Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint
Lars Bo akvatint

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO, Lars (1924-1999): (5 st) The Swan Lake, signerade och numrerade 42/150, färg- akvatint, 34,5x49 cm, 3 inramde

164530

2012-12-29