Lars Bo akvatint
Valmis
2012-12-29
164530
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BO, Lars (1924-1999): (5 st) The Swan Lake, signerade och numrerade 42/150, färg- akvatint, 34,5x49 cm, 3 inramde