Byrå i empirestil

Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, empirestil, 1900-tal, med intarsia, höjd 82, 99x45 cm

Slitage, nyckel saknas

164531

2012-12-28