Pelarbord
2012-12-28
164532
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PELARBORD, 1 par, mahogny och rotfanér, 1800-talets slut, höjd 58, diameter 45 cm
Lagningar