Gunnar Brusewitz oljemålning

Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Storkbo, signerad G. Brusewitz, olja på duk, 73x100 cm

164556

2012-12-29