Gunnar Norrman litografi

Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Träd, signerad och daterad G.Norrman 1949, litografi, 25/110, bildyta 20x28,5 cm

164561

2012-12-29