Gunnar Norrman litografi

Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi
Gunnar Norrman litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Vassrugg", signerad och daterad G.Norrman 1948, litografi, 85/110, bildyta 19x27 cm

164562

2012-12-29