Cecilia Haupt serigrafi
2012-12-30
164573
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 20/150, färgserigrafi, bladstorlek 32x26 cm