Jens Sinding Christensen oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SINDING CHRISTENSEN, Jens (Danmark 1888-1980): Stockhoms stadshus, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 42x32 cm

164574

2012-12-29