Petter Zennström olja på pannå

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, signerad och daterad på baksidan PZ -98, olja på kontursågad pannå, 48x69 cm

164575

2013-01-04