David Teniers efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TENIERS, David II (omkring 1800), hans efterföljare, flamländsk skola: I skomakarens ateljé, olja på pannå, 32,5x27 cm
PROVENIENS: Teaterdirektören Anders Sandrew, Stockholm

164588

2013-01-29