Jacob Dahlgren etsning

Jacob Dahlgren etsning
Jacob Dahlgren etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Komposition VI, etsning, signerad och numrerad Jacob Dahlgren 13/35, rammått 47x47 cm

Bristning

164590

2012-12-29