Susanne Henriques "Björnen" väggtextil 2007
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGTEXTIL, Susanne Henriques, "Björnen", 2007, gobelängteknik, signerad SH-07, 66x51 cm
PROVENIENS: Sten Kauppi och Björn Lundberg
HISTORIK: Textilen utställd på Galleri Lejonet som drevs av Björn Lundberg
164595
2012-12-29