Susanne Henriques "Björnen" väggtextil 2007

Susanne Henriques
Susanne Henriques

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTEXTIL, Susanne Henriques, "Björnen", 2007, gobelängteknik, signerad SH-07, 66x51 cm
PROVENIENS: Sten Kauppi och Björn Lundberg
HISTORIK: Textilen utställd på Galleri Lejonet som drevs av Björn Lundberg

164595

2012-12-29