Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FÄLLBORD, "Maria ", design Bruno Mathsson 1936, Dux, masurbjörk, höjd 72, 320x110 cm (fullt utfällt)
Repor och skador
164613
2012-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här