Fällbord "Maria" Bruno Mathsson

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FÄLLBORD, "Maria ", design Bruno Mathsson 1936, Dux, masurbjörk, höjd 72, 320x110 cm (fullt utfällt)

Repor och skador

164613

2012-12-30