Lars Lerin akvarell

Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): Motiv från Lofoten, signerad och daterad Lars Lerin -89, akvarell, 16,5x11,5 cm

164617

2012-12-30