Edvard Bergh oljemålning

Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGH, Edvard (1828-1888): Landskap med fors, olja på duk, signerad och daterad 1856, 40x54 cm

Repa

164619

2012-12-30