Gösta Liljedahl olja

Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Himmel", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 79x94 cm

164645

2012-12-30