Gösta Liljedahl olja
2012-12-30
164646
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Skördetid", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 73x97 cm