Gösta Liljedahl olja
Valmis
2012-12-30
164646
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Skördetid", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 73x97 cm