Gösta Liljedahl olja

Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja
Gösta Liljedahl olja

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Stormigt hav", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 81x86 cm

Kuntoraportti

164657

Päivämäärä:

2013-01-04