Gösta Liljedahl olja
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Stormigt hav", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 81x86 cm
Kuntoraportti
164657
Päivämäärä:
2013-01-04