Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Stilleben, signerad och daterad med dedikation "Till Sven Dahlin av vännen Lennart Rodhe 1935", olja på duk, 22x27 cm

164687

2013-01-15