Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RODHE, Lennart (1916-2005): Stilleben, signerad och daterad med dedikation "Till Sven Dahlin av vännen Lennart Rodhe 1935", olja på duk, 22x27 cm
164687
2013-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här