Plansch över Åland

Plansch över Åland
Plansch över Åland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅLAND. O. W. Brierly -Needham, J. The Aland islands. London, Day & Son Lithrs, 1855. Kolorerad litografi, ca 29x45 cm

Lagningar i marginalen, ngt fläckad

164703

2013-01-11