Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): By i franska Pyréneerna, signerad GP 1914, akvarell 48x51 cm

164731

2012-12-30