Roger-Edgar Gillet akvarell

Roger-Edgar Gillet akvarell
Roger-Edgar Gillet akvarell
Roger-Edgar Gillet akvarell
Roger-Edgar Gillet akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GILLET, Roger-Edgar (1924-2004): Komposition, signerad och daterad 5?, akvarell och tusch, 40x53 cm

164732

2012-12-30