Petter Zennerström oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, signerad och daterad a tergo PZ -96, olja på kontursågad pannå, 56x70 cm
Kuntoraportti
164758
Päivämäärä:
2013-01-02