Jan Naliwajko gouache
2013-01-02
164759
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko -66, gouache, 41x15 cm