Edward Henderson oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENDERSON, Edward (USA, född 1951): Untitled #10, signerad och daterad E. H. -85, olja på papper, 103x76 cm
PROVENIENS: Lorence Monk Gallery, New York
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos Collection 1994
164762
2013-01-02