Edward Henderson oljemålning

Edward Henderson oljemålning
Edward Henderson oljemålning
Edward Henderson oljemålning
Edward Henderson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENDERSON, Edward (USA, född 1951): Untitled #10, signerad och daterad E. H. -85, olja på papper, 103x76 cm
PROVENIENS: Lorence Monk Gallery, New York
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos Collection 1994

164762

2013-01-02