Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Edwin Öhberg, olja på duk, 81,5x60 cm

Smärre fläckar

164794

2013-01-02