Harald Klinckowström olja

Harald Klinckowström olja
Harald Klinckowström olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Sydländsk by - kvinna med fruktkorg, signerad och daterad H Klinckowström 1928, olja på duk, 48x63 cm

164831

2013-01-07