Lennart Sand litografi

Lennart Sand litografi
Lennart Sand litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Örn med byte, signerad o daterad Lennart Sand 88, 159/190, färglitografi, 64x84 cm

164832

2013-01-07