Niels Wahlseth oljemålning

Niels Wahlseth oljemålning
Niels Wahlseth oljemålning
Niels Wahlseth oljemålning
Niels Wahlseth oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALSETH Niels (1914-2001): Alplandskap, signerad och daterad Niels Wahlseth Interlaken, olja på duk, 48x40 cm

164873

2013-01-03