Gustaf Magnusson olja

Gustaf Magnusson olja
Gustaf Magnusson olja
Gustaf Magnusson olja
Gustaf Magnusson olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Gust Magnusson 1941, olja på pannå, 60x49 cm

164877

2013-01-07