Känguru etsning

Känguru etsning
Känguru etsning
Känguru etsning
Känguru etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Känguru, otydligt signerad, daterad Dresden 1922, med påskrift "Tilegnet Otto Carlsund", etsning, 15x9,5 cm

164878

2013-01-02