Theodore Appleby olja

Theodore Appleby olja
Theodore Appleby olja
Theodore Appleby olja
Theodore Appleby olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

APPLEBY, Theodore (1923-1985): Komposition, signerad Appleby, otydligt daterad, olja på duk, 96x80 cm

164881

2013-01-03