Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv från Skansen, signerad Jolin, 131/360, färglitografi, 45x56 cm

164884

2013-01-07