Porträtt av prästpar

Porträtt av prästpar
Porträtt av prästpar
Porträtt av prästpar
Porträtt av prästpar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Porträtt av prästpar, olja på plåt, 35x24 cm vardera

Retuscher, smärre färgbortfall

164889

2013-01-02