Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KIHLE, Harald (1905-1997): Man med häst, signerad och numrerad Harald Kihle 242/350, färglitografi, 44x54 cm
Fläckar och gulnader
164890
2013-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här