Peder Duke färgserigrafier

Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1993, 1996, signerade och numrerade Peder Duke, 73/200, 156/200, 52x46, 30x41 cm, oramade

Det mindre bladet med liten reva i kanten

164924

2013-01-04