Bengt Fransson oljemålning
Vollendet
2013-01-03
164942
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagenmotiv, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x41 cm