Britt Lundbohm Reutersvärd blandteknik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Rosa barriär", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd sep 1961, blandteknik på pannå, 61x80 cm

164944

2013-01-15