Bordspendyl signerad Masson a Paris
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, parisarbete, Louis XVI, urtavlan signerad Masson à Paris, senare verk märkt Japy Frères, matterad och polerad brännförgylld brons, halvslag, höjd 42 cm
Urtavlan med obetydligt nagg
164949
2013-01-29