Bordspendyl signerad Masson a Paris

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, parisarbete, Louis XVI, urtavlan signerad Masson à Paris, senare verk märkt Japy Frères, matterad och polerad brännförgylld brons, halvslag, höjd 42 cm

Urtavlan med obetydligt nagg

164949

2013-01-29