Charlotta Liljefors oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LILJEFORS, Charlotta, (född 1943): Sträckande svanar, signerad och daterad -88, olja på pannå, 24x33 cm

164956

2013-01-03