Heinrich Lossow olja

Heinrich Lossow olja
Heinrich Lossow olja
Heinrich Lossow olja
Heinrich Lossow olja

Klubbat för:

22 000 SEK

28 000 SEK

LOSSOW, Heinrich (Tyskland 1843-1897): Lekande barn, signerad H. Lossow, olja på duk, 60x76 cm

164967

2013-01-03