Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SJÖHOLM, Charles (född 1933): (2) Motiv från Stockholm, signerad C. Sjöholm, 344/360 samt 209/360, färglitografi, bildyta 47x63 cm
164971
2013-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här